Bransoletka z kamieniami - BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ

BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami

Numer Telefonu
519 110 621
Godziny pracy
Pon - Pt: 8 - 18
Biżuteria

Bransoletka z kamieniami

Bransoletka z kamieniami
Bransoletka z kamieniami

Bransoletka z kamieniami może być wyrazem przyjaźni, głębszego uczucia lub po prostu ozdobą na rękę. Jeżeli ktoś interesuje się symboliką kamieni szlachetnych lub medycyną niekonwencjonalną, to będzie miała jeszcze dodatkową wartość.

Bransoletki to jedne z najstarszych ozdób jakie nosi człowiek. Znamy je z czasów prehistorycznych. Zdobiły nadgarstki księżniczek i dam w starożytności. Nawlekane na nitkę koraliki cieszyły oko panien i mężatek pod każdą szerokością geograficzną. Szczególne znaczenie ma bransoletka z kamieniami szlachetnymi, zwłaszcza jeżeli jest wykonana ze szlachetnego metalu.

Na naszej stronie znajdziesz bransoletki ze srebra ożywione kolorami takich kamieni jak ametyst, koral, granat, lapis lazuli i inne. Są to oryginalne kamienie z naturalnych minerałów. Drobne różnice w kolorystyce, skazy i pęknięcia świadczą o ich naturalnym pochodzeniu. Dzięki temu każdy kamień i każda bransoletka jest niepowtarzalnym przedmiotem i może się stać wyjątkowym prezentem.

Każda z dostępnych bransoletek robiona jest według oryginalnego wzoru. Znając właściwości poszczególnych kamieni zastosowanych do ich wyrobu możesz lepiej dobrać właściwą dla osoby, którą chcesz obdarować. Subtelne wzory i dodatkowe ozdoby załączane do niektórych bransoletek pomogą lepiej dopasować ją do indywidualnych potrzeb i zainteresowań.

Do zakupionej bransoletki z kamieniami możesz dobrać dodatkowo naszyjnik albo pierścionek o podobnym wzorze. Jednak każda bransoletka jest dobrym podarunkiem również bez żadnych dodatków.