Kolczyki z kamieniami - BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ

BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami

Numer Telefonu
519 110 621
Godziny pracy
Pon - Pt: 8 - 18
Biżuteria

Kolczyki z kamieniami

Polecamy kolczyki z kamieniami szlachetnymi jako dopełnienie biżuterii lub samodzielną ozdobę. Nasi klienci i klientki mają do wyboru różne wzory kolczyków z kamieniami takimi jak cytryn, topaz, rubin, perydot i inne. Każda osoba szukająca wyjątkowej biżuterii znajdzie coś co będzie pasowało do jej osobowości, koloru oczu lub ulubionego stroju.

Kolczyki z kamieniami można nosić na co dzień i od święta. W delikatnej, srebrnej oprawie prezentują się niesamowicie. Każdy wzór kolczyków został stworzony z myślą o wydobyciu hipnotyzującego piękna kamieni szlachetnych.

Dlaczego warto nosić kolczyki z kamieniami szlachetnymi? Kamienie szlachetne to rzadkie minerały i skały o niesamowitym wyglądzie. Dzięki czystej i jednorodnej strukturze zachwycają żywymi kolorami i blaskiem. Poszczególne egzemplarze różnią się nieco barwą i przejrzystością. To tylko potwierdza ich naturalne pochodzenie.

Warto dobierać kamienie pod kolor oczu, chociaż niektórzy kierują się też osobowością, znakiem zodiaku oraz osobistymi przekonaniami i gustem. Kamienie stosuje się również w medycynie niekonwencjonalnej. O ich właściwościach przeczytacie dokładnie na stronie poszczególnych produktów.

Nawet jeżeli nie używasz kolczyków z kamieniami, to warto pomyśleć o kupieniu ich na prezent. Jest to niezwykły podarunek dla bliskiej osoby. Kupując kolczyki możesz w wyjątkowy sposób wyrazić swoje uczucia do takiej osoby. Pamiętaj, żeby wybrać kamień, który będzie do niej pasować. Na życzenie klienta pakujemy biżuterię w opakowania prezentowe. Nie musisz się martwić o odpowiednie przyozdobienie pudełka przed wręczeniem prezentu.

Zachęcamy do przyjrzenia się poszczególnym wzorom kolczyków. Duże kamienie lepiej będą pasować osobom wysokim, o wyrazistych rysach. Kolczyki o subtelnym wzorze i drobnych kamieniach dobrze zaprezentują się u kobiet o drobnych rysach.