Srebrne łańcuszki - BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ

BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami

Numer Telefonu
519 110 621
Godziny pracy
Pon - Pt: 8 - 18
Biżuteria Brak kategorii

Srebrne łańcuszki

Srebrne łańcuszki
Srebrne łańcuszki

Jeżeli trzeba zawiesić na szyi jakikolwiek breloczek, to świetnie nadają się do tego srebrne łańcuszki. Zwykle nie nosi się ich jako samodzielnej ozdoby, chociaż to zależy od długości i stylu w jakim zostały wykonane.

Srebrne łańcuszki szczególnie chętnie są wykorzystywane do noszenia breloków o charakterze religijnym i symbolicznym. Od tradycyjnych medalików i krzyżyków po gwiazdę Dawida, a nawet młot Thora.

Drugim powodem do noszenia zawieszek na srebrnych łańcuszkach jest przypomnienie o bliskiej osobie – czy to będzie medalion z portretem czy serduszko czy jakikolwiek symbol przyjaźni. Szczególnie chętnie noszą je nastolatki, zwłaszcza jeżeli nie mają okazji do codziennego widywania się. Jednak podobne ozdoby są świetnym prezentem od dzieci dla mamy czy taty albo dziadków.

Łańcuszek ze srebra ma wiele zalet, których nie posiada podobna biżuteria z metalu nieszlachetnego. Przede wszystkim odpowiednio zabezpieczony nie ulega śniedzi ani rdzewieniu. Dzięki temu niezależnie od tego gdzie go nosimy jest trwały i zawsze dobrze wygląda. Poza tym sam w sobie ma ozdobny charakter. Zawieszkę od przyjaciela czy od ukochanego możesz nosić na co dzień albo na wyjątkowe okazje.

Niektórzy twierdzą, że srebrne łańcuszki mogą mieć zbawienny wpływ na nasze stargane nerwy. Chociaż nie potwierdzono tego klinicznie, to zawsze warto spróbować. Na pewno nosząc na piersi łańcuszek z ważnym dla nas emblematem czujemy się lepiej.

Srebrne łańcuszki można też nosić bez żadnych dodatkowych ozdób na szyi albo owijając je wokół nadgarstka zamiast bransoletki. To doskonały sposób na elegancką, minimalistyczną ozdobę.