Srebrne pierścionki - BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ

BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami

Numer Telefonu
519 110 621
Godziny pracy
Pon - Pt: 8 - 18
Biżuteria Brak kategorii

Srebrne pierścionki

Srebrne pierścionki
Srebrne pierścionki

Od wieków srebrne pierścionki były nie tylko ozdobą. Mogły być oznaką zaręczyn, małżeństwa, przynależności do jakiejś grupy społecznej. Dziś najczęściej nosimy je dla ozdoby. Chociaż szczególnie piękne pierścionki zaręczynowe są również przypomnieniem o tej jedynej osobie i planowanym związku małżeńskim.

Często też noszenie tego a nie innego pierścionka oznacza, że myślimy o osobie, która nam go dała. To może być rodzic, rodzeństwo albo wyjątkowy przyjaciel czy przyjaciółka.

Srebrne pierścionki zatem, jak każdą biżuterię nosi się z wielu powodów. Z wielu powodów można je też kupić. Czy to dla siebie, bo potrzebujemy jako dopełnienia stroju, czy dla kogoś szczególnie bliskiego.

Kiedy kupujemy pierścionek ze srebra w prezencie, to najlepiej jest wiedzieć jaki rozmiar może być najlepszy dla danej osoby. Dlatego szczególnie trudno kupić go jako niespodziankę. Jeżeli chcemy zachować w tajemnicy wygląd pierścionka, to możemy poprosić osobę o podanie obwodu palca lub użyczenie innego pierścionka. W ten sposób przynajmniej część tajemnicy zostanie zachowana. Można oczywiście poszerzyć obrączkę lub wymienić pierścionek na inny rozmiar, ale zawsze jest to niepotrzebnie dodatkowy kłopot. Powinno się unikać prezentów, które będą kłopotem raczej niż przyjemnością dla osoby obdarowanej.

Dobór srebrnych pierścionków, jak każdego innego rodzaju biżuterii zależy od wielu czynników. Gust osoby, która ma go nosić jest podstawowym. Lepiej dać osobie pierścionek, który będzie się jej podobał niż na siłę dobierać go do typu urody.