Srebrne zawieszki - BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ

BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami

Numer Telefonu
519 110 621
Godziny pracy
Pon - Pt: 8 - 18
Biżuteria Brak kategorii

Srebrne zawieszki

Srebrne zawieszki, to ozdoba szyi, która dobrze oddaje charakter noszącej ją osoby. Zawieszka jest zwykle bardziej subtelna od naszyjnika. Dobrze pasuje do wieczorowych kreacji np. klasycznej „małej czarnej”. Jednak dobrze sprawdzi się też jako codzienna ozdoba.

Przyglądając się srebrnym zawieszkom na prezent warto zwrócić uwagę na styl i to co sobą reprezentują. Na przykład zawieszka z niewielkim opalem w delikatnej oprawie będzie dobra do delikatnej urody, dla osoby lubiącej minimalistyczne ozdoby. Dobrze zaprezentuje się na gładkim materiale bluzki czy sukienki.

Dla kogoś o ekspresyjnej osobowości i wyrazistej urodzie lepszym pomysłem może być zawieszka z wielokolorowymi kwiatami ze szlachetnych kamieni albo duże serce. Dobrze będzie się komponować z wyrazistymi kolczykami i ozdobną bransoletką.

Spośród srebrnych zawieszek warto też dobrać te, które mają jakieś dodatkowe znaczenie. Szczególnie mocny wydźwięk mają zawieszki w kształcie serca. Mogą to być niewielkie srebrne serduszka lub serca ułożone z różnych kamieni.

Szczególnym rodzajem zawieszek są te o szczególnej symbolice. Wyrażają one przekonania, dążenia albo wyznanie osoby noszącej. W takim przypadku zawieszka jest noszona przez cały czas lub przynajmniej w ciągu dnia. Stanowi nie tylko ozdobę, ale część tożsamości danej osoby.

Srebrne zawieszki są świetnym sposobem na obdarowanie kogoś wyjątkowego. Szczególnie jeżeli nam na tej osobie zależy. Warto przemyśleć jaki rodzaj zawieszki będzie im najbardziej odpowiadał. Czasami można też po prostu zapytać.