Zawieszka z kamieniem - BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ

BJ kolczyki zawieszka pierścionek bransoletka srebrna biżuteria z kamieniami

Numer Telefonu
519 110 621
Godziny pracy
Pon - Pt: 8 - 18
Biżuteria

Zawieszka z kamieniem

zawieszkę z kamieniem
zawieszkę z kamieniem

Oto pomysł na wyjątkowy podarunek: subtelna i oryginalna zawieszka z kamieniem szlachetnym na srebrnym łańcuszku. W sklepie dostępne jest wiele wzorów z różnymi kamieniami.

Zawieszka jest taką ozdobą, którą można nosić każdego dnia, żeby przypominała o bliskiej osobie. Może też być doskonałym dopełnieniem eleganckiego stroju wieczorowego. Biżuteria z kamieniami szlachetnymi ma dodatkowo znaczenie symboliczne. Osoby interesujące się niekonwencjonalną medycyną i astrologią wiedzą, że każdy kamień jest przypasowany do jakiegoś znaku i ma inne działanie.

Ale zawieszkę z kamieniem można podarować każdemu, gdyż jest to przede wszystkim niezwykła ozdoba na szyję. Jeżeli osoby noszącej nie interesuje ezoteryka, to z pewnością doceni piękny, subtelny kolor kamieni szlachetnych. Można je dobierać do stroju, osobowości czy koloru oczu.

Kamienie szlachetne to nie tylko piękna ozdoba, ale rzadkie minerały o czystym składzie i krystalicznej strukturze. Dlatego zawieszka z kamieniem będzie wyjątkowym prezentem, innym niż nawet najładniejsze ozdoby produkowane masowo. Kamienie pozyskiwane z natury mają niepowtarzalny wygląd. Różnią się nieznacznie między sobą strukturą i barwą, mogą też zawierać pęknięcia i pęcherzyki powietrza.

Dając taki podarunek masz pewność, że osoba obdarowana otrzyma jedyny prezent w swoim rodzaju.

Dodatkowo wartość zawieszki podnosi łańcuszek z najwyższej jakości srebra rodowanego. Jest to nie tylko piękny, cenny i wyjątkowy podarunek, ale również wyjątkowo trwały.

Chcesz podarować zawieszkę, ale nie masz pomysłu jak ją opakować? Na życzenie klienta możemy zapakować biżuterię w opakowanie prezentowe.

Wisiorek z różnymi kamieniami? A może serce z granatem? Wybierz zawieszkę, która najlepiej odda twoje uczucia do osoby obdarowanej. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi wzorami na naszej stronie.